کارشناسی ارشد حسابداری 92-93
کارشناسی ارشد
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور ارشد دانشگاه تربیت مدرس

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال90 در دانشگاه تربیت مدرس روزهای 13 و 14 شهریورماه انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال 90 دانشگاه تربیت مدرس روزهای 13 و 14 شهریورماه انجام خواهد شد.

پذیرفته شدگان به منظور دریافت اطلاعات لازم می توانند 8 شهریورماه اطلاعات دقیق را با مراجعه به پایگاه اینترنتی این دانشگاه کسب کنند.

آن عده از پذیرفته ‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس که اسامی آنان در شهریورماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد، لازم است براساس زمان بندی مندرج در اطلاعیه آن سازمان و دانشگاه تربیت مدرس که به زودی اعلام می شود، برای ثبت‌ نام مراجعه کنند.
پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه علمی کاربردی

معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت:  دانشگاه جامع از بهمن‌ماه مجوز پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد را گرفته است و در دوره مهندسی فناوری ارشد ویژه بخش های صنعت و کشاورزی از بهمن ماه دانشجو پذیرش می کند.
دانشگاه ارومیه دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد می پذیرد

دانشگاه ارومیه برای سال تحصیلی جدید، دانشجوی نمونه و بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد می پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانش آموختگان ممتاز ورودیهای نیمسال دوم 85 و ورودیهای 86 کارشناسی، همچنین ورودیهای نیمسال دوم 87 و ورودیهای 88 کارشناسی ناپیوسته، به منظور درخواست شرکت در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه ارومیه تا 25 شهریورماه فرصت دارند تقاضای پذیرش خود را به دانشگاه اعلام کنند.

همچنین تنها ورودیهای مقاطعی که نام برده شد، می توانند متقاضی شوند.

نتایج بررسی درخواست ها در آخر شهریور 90 اعلام خواهد شد.


اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در اوایل شهریورماه 

ایسنا -رييس دانشگاه آزاد اسلامي از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد درهفته سوم شهريورماه خبر داد.

دكتر عبدالله جاسبي در جمع خبرنگاران با اشاره به افزايش ظرفيت پذيرش دوره‌هاي تحصيلات تكميلي گفت: ظرفيت پذيرش آزمون كارشناسي ارشد امسال به ميزان قابل توجهي افزايش خواهد يافت.همچنین وی گفت در این ازمون حدود 40 تا 45 هزار داوطلب پذیرفته می شوند.


دانشگاه امیرکبیر دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد می پذیرد

دانشگاه صنعتي اميركبير بر اساس مصوبه وزارت علوم، تعداد محدودي دانشجو ممتاز كارشناسي پيوسته ورودي 87 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور را بدون كنكور در مقطع كارشناسي ارشد در سال تحصيلي 92-91 پذيرش مي‌كند.

دانشجويان ممتاز كارشناسي ‌بايد حداكثر در مدت هشت نيم‌سال دانش آموخته شوند و به لحاظ ميانگين جزو ده درصد برتر در بين دانشجويان هم رشته و هم ورودي خود باشند.

همچنين داشتن ميانگين كل بالاي 16 و حداقل 105 واحد گذرانده تا پايان نيم‌سال ششم از ديگر شرايط لازم است.

متقاضيان ‌بايد فرم مربوط را از طريق سايت اينترنت دانشگاه دريافت و از اول شهريور تا 31همين ماه تكميل كنند و نيازي به مراجعه حضوري نيست.

به متقاضياني كه حد نصاب امتياز را كسب كنند پذيرش اوليه داده شده و نتيجه از طريق سايت اينترنتي دانشگاه اعلام مي‌شود.

بديهي است پذيرش اوليه هيچ‌گونه حقي براي متقاضي ايجاد نمي‌كند و پذيرش قطعي منوط به ارائه مدارك مورد نياز و تأييد نهايي دانشگاه است.

متقاضياني كه جزء پذيرفته‌شدگان قطعي باشند نيازي به شركت در آزمون سراسري كارشناسي ارشد نداشته و در صورت فراغت از تحصيل تا شهريور ماه سال 91 مي‌توانند وارد دوره كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي اميركبير شوند.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 90 اعلام شد

از ساعتی پیش(شب شنبه 31 اردیبهشت90) نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 1390 بر روی سایت سازمان سنجش کشور به نشانی  www.sanjesh.org  قابل مشاهده است.

داوطلبان می توانند برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای خود (نام خانوادگی و نام ، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) را وارد کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) این آزمون شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها، از روز سه شنبه 3 خرداد در سایت اینترنتی این سازمان قابل دسترس است.

همچنین ضروری است داوطلبان پس از اطمینان از صحت کد رشته محل‌های انتخابی در محدوده زمانی که از ساعت 9 صبح پنجشنبه 5 خرداد تا ساعت 24 روز دوشنبه 9 خرداد تعیین شده، برای انتخاب رشته به سایت سازمان مراجعه و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام و یا شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام اولیه، نسبت به ثبت کد رشته‌ محلهای انتخابی و تکمیل فرم مذکور در مدت زمانی که در نظر گرفته شده، اقدام کنند.